Знайдіть спонсора для Своєї Родини в США

WelcomeNST, неприбуткова організація у справах біженців, підтримує програму «Єдність для України», започатковану Білим домом 21 квітня 2022 року. Організація знаходить спонсорів, які називаються Neighborhood Support Teams (або NSTs). NST збирають гроші та знаходять житло для сімей українських біженців. Вони будуть працювати з вами, щоб заповнити заявку на програму. Потім, після прибуття в Америку, вони запросять вас до своєї спільноти та допоможуть вам записати дітей до школи, знайти медичну допомогу, подати заявку на дозвіл на роботу та знайти роботу. NST не отримують за це винагороду, Вони роблять це тому, що підтримують український народ і хочуть поділитися з Вами тим що мають.

 

ЩО ОЗНАЧАЄ “ЄДНІСТЬ ДЛЯ УКРАЇНИ”?

“21 квітня 2022 року президент Байден анонсував «Єднання заради України» – новий спрощений процес, який надає українським громадянам, які покинули країну в результаті неспровокованої загарбницької війни Росії, можливість приїхати до Сполучених Штатів. Це є ключовим кроком до виконання зобов’язання Президента вітати українців, які тікають від вторгнення Росії в Україну.” (https://www.dhs.gov/ukraine

“«Єднання заради України» спирається на потужну гуманітарну допомогу, яку надає уряд США і яка доповнює щедрість країн усієї Європи, де приймають мільйони громадян України та інших переміщених осіб.” (https://www.dhs.gov/ukraine

“Українці, які беруть участь у процесі «Єднання заради України», повинні мати спонсора в США, який погоджується надавати їм фінансову підтримку на час перебування в США.” (https://www.uscis.gov/ukraine)

WelcomeNST допоможе вам знайти команду підтримки (NST), яка може виступити Вашим спонсором, для прийняття участі у програмі. Кожна команда NST проходить перевірку. Ви зустрінетеся зі своєю командою NST віртуально, щоб познайомитися один з одним. Це допоможе їм дізнатися, як вони можуть найкраще допомогти вам (включаючи організацію перельоту в США), також це допоможе Вам набути довіру до команди (NST). Українській родині нічого не коштує.

ЯК ПОЧАТИ?

 

Якщо ви зацікавлені в ПРОГРАМІ та хочете отримати спонсора в США, заповніть цю форму.

 

НАТИСНАЙТЕ ТУТ ДЛЯ ЧАСТИХ ЗАПИТАННЬ

НАТИСНІТЬ ТУТ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІДПОВІДЕЙ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ